2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości gminy Łazy na których zamieszkują mieszkańcy .
Beschreibung: Nazwa zadania „Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości gminy Łazy na których zamieszkują mieszkańcy”. Zamawiający dokonuje podziału przedmiotu zamówienia na następujące zadania: Zadanie 1 - „Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów z zamieszkałych nieruchomości powstających „u źródła”, przeterminowanych leków i baterii z punktów zbiórki oraz odbiór odpadów z PSZOK” Zadanie 2 - Usługa objazdowej zbiórki i zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego powstających na terenie nieruchomości na terenie gminy Łazy Szczegółowy opis zawiera SWZ część III Zamawiający informuje, że zamieści postępowanie dodatkowo na swojej stronie bip.
Interne Kennung: WID.271.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów z zamieszkałych nieruchomości powstających „u źródła”, przeterminowanych leków i baterii z punktów zbiórki oraz odbiór odpadów z PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Łazy. Wykonawca w ramach przedmiotu umowy zobowiązany jest do świadczenia na rzecz Zamawiającego następujących usług: 1. Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Łazy 2. Udostępnienie pojemników na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne w budynkach wielolokalowych, 3. Udostępnienie pojemników (w budynkach wielolokalowych) oraz dostarczenie worków (do nieruchomości jednorodzinnych) na odpady gromadzone selektywnie 4. Utrzymanie wszystkich pojemników na odpady komunalne w tym pojemników na bioodpady przeterminowane i niewykorzystane leki oraz zużyte baterie w należytym stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym 5. Kontrola przestrzegania obowiązku selektywnego zbierania odpadów 6. Reagowanie na reklamacje i odpowiedzialność za szkody 7. Odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów ul. Pocztowa 14 w Łazach, a także odbiór odpadów z aptek oraz z punktów zbiórki zużytych baterii. 8. Sprawozdawczość Wykonawcy wobec Zamawiającego 9. Inne usługi objęte przedmiotem zamówienia wskazane w treści niniejszej SWZ oraz w załącznikach. Zamawiający wymaga, aby osoby, którymi wykonawca będzie się posługiwał przy wykonywaniu usług będących przedmiotem zamówienia (w zakresie zadania nr 1 i zadania nr 2) w całym okresie obowiązywania umowy, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: a) kierowanie pojazdami przewidzianymi do realizacji zamówienia; b) załadunek zebranych odpadów komunalnych; c) nadzorowanie wykonywania usług objętych przedmiotem zamówienia. Na potwierdzenie spełniania tego wymogu wykonawca przedstawi przed podpisaniem umowy oświadczenie – zgodnie z zapisami załącznika nr 7 do SWZ. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp w wysokości 20% wartości umowy (dla każdego z zadań). Zamówienie polegać będzie na wykonaniu usług wskazanych w formularzu cenowym niniejszego postępowania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - „Usługa objazdowej zbiórki i zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego powstających na terenie nieruchomości na terenie gminy Łazy"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Łazy. Wykonawca w ramach przedmiotu umowy zobowiązany jest do świadczenia na rzecz Zamawiającego następujących usług: 1. Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych wielkogabarytowych w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Łazy 2. Reagowanie na reklamacje i odpowiedzialność za szkody 3. Sprawozdawczość Wykonawcy wobec Zamawiającego Zamawiający wymaga, aby osoby, którymi wykonawca będzie się posługiwał przy wykonywaniu usług będących przedmiotem zamówienia (w zakresie zadania nr 1 i zadania nr 2) w całym okresie obowiązywania umowy, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: a) kierowanie pojazdami przewidzianymi do realizacji zamówienia; b) załadunek zebranych odpadów komunalnych; c) nadzorowanie wykonywania usług objętych przedmiotem zamówienia. Na potwierdzenie spełniania tego wymogu wykonawca przedstawi przed podpisaniem umowy oświadczenie – zgodnie z zapisami załącznika nr 7 do SWZ. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp w wysokości 20% wartości umowy (dla każdego z zadań). Zamówienie polegać będzie na wykonaniu usług wskazanych w formularzu cenowym niniejszego postępowania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe