2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vsetínská nemocnice a. s. – Areál – CO I – projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem zakázky je projektová a inženýrská činnost a poskytnutí souvisejících služeb. Předmětem souvisejícího projektu je vybudování Centrálního objektu CO I v areálu Vsetínské nemocnice a.s., včetně technické a dopravní obslužnosti, ve kterém bude umístěn provoz zejména urgentní medicíny a chirurgických oborů. Pro podrobnosti viz zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: VSN-CO1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71510000 Standortbegehung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71510000 Standortbegehung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazků ze smlouvy. Podmínky pro tyto změny a jejich obsah jsou vymezeny v předloze smlouvy, která je součástí zadávací dokumentace. Zadavatel si vyhrazuje možnost zadat zakázku na nové služby v jednacím řízení bez uveřejnění (tzv. opce), přičemž: (a) nové činnosti budou obdobné činnostem, které jsou součástí předmětu původní zakázky; (b) nové činnosti budou zadány témuž dodavateli jako původní zakázka; (c) nové činnosti budou poskytnuty za účelem vyhotovení technických podmínek ve smyslu § 89 a § 92 odst. 2 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, pro zadání veřejné zakázky na stavební práce realizované metodou Design & Build; technické podmínky budou vymezovat zejména architektonicko-technické, stavebně-konstrukční a technologické požadavky (vč. knihy standardů a místností) na výkon, funkci a provedení stavby, techniku prostředí stavby, interiérové vybavení a zdravotnickou technologii; předmětem nových služeb bude i výkon dozoru projektanta v souvislosti s výběrem zhotovitele stavby a s projektovou přípravou prováděnou zhotovitelem stavby metodou Design & Build; (d) doba poskytnutí nových činností se bude odvíjet od jejich skutečného požadovaného rozsahu a doby realizace původní zakázky, přičemž se předpokládá, že nové činnosti mohou být poskytnuty částečně souběžně s plněním původní zakázky; (e) jednací řízení bez uveřejnění bude zahájeno do 3 let ode dne uzavření smlouvy o dílo; (f) skutečná cena za nové činnosti (bez DPH) nepřesáhne o více než 30 % jejich dále uvedenou předpokládanou hodnotu ani nepřesáhne 30 % ceny původní zakázky. Pro podrobnosti viz zadávací dokumentaci.