See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdrževanje lahkih električnih štiri kolesnikov za Pošto Slovenije
Beschreibung: Predmet naročila je vzdrževanje lahkih električnih štirikolesnikov znamke Paxster, ki se uporabljajo na Pošti Slovenije. Naročilo je razdeljeno po sklopih po posameznih območjih.
Interne Kennung: JN-77163
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sklop 1.: Vzdrževanje e-vozil znamke Paxster za PS za področje Ljubljana
Beschreibung: Vzdrževanje lahkih električnih štiri kolesnikov za Pošto Slovenije
Interne Kennung: 521000
Los: LOT-0002
Titel: Sklop 2: Vzdrževanje e-vozil znamke Paxster za PS za področje Novo mesto
Interne Kennung: 521013
Los: LOT-0003
Titel: Sklop 3: Vzdrževanje e-vozil znamke Paxster za PS za področje Kamnik
Interne Kennung: 521016
Los: LOT-0004
Titel: Sklop 4: Vzdrževanje e-vozil znamke Paxster za PS za področje Maribor
Interne Kennung: 521017
Los: LOT-0005
Titel: Sklop 5: Vzdrževanje e-vozil znamke Paxster za PS za področje Murska Sobota
Interne Kennung: 521018
Los: LOT-0006
Titel: Sklop 6: Vzdrževanje e-vozil znamke Paxster za PS za področje Koroška
Interne Kennung: 521019
Los: LOT-0007
Titel: Sklop 7: Vzdrževanje e-vozil znamke Paxster za PS za področje Celje
Interne Kennung: 521021
Los: LOT-0008
Titel: Sklop 8: Vzdrževanje e-vozil znamke Paxster za PS za področje Kranj
Interne Kennung: 521022
Los: LOT-0009
Titel: Sklop 9: Vzdrževanje e-vozil znamke Paxster za PS za področje Nova Gorica
Interne Kennung: 521023
Los: LOT-0010
Titel: Sklop 10: Vzdrževanje e-vozil znamke Paxster za PS za področje Koper
Interne Kennung: 521024
Los: LOT-0011
Titel: Sklop 11: Vzdrževanje e-vozil znamke Paxster za PS za področje Ilirska Bistrica
Interne Kennung: 521027