2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup w ramach umowy kompleksowej paliwa gazowego i jego dystrybucji na potrzeby wybranych obiektów Gminy Miasto Szczecin w 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup w ramach umowy kompleksowej paliwa gazowego i jego dystrybucji na potrzeby wybranych obiektów Gminy Miasto Szczecin na rok 2027.
Interne Kennung: BZP/58/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji Umowy Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji do łącznej ilości zakupionego paliwa gazowego w zakresie do +10%, względem zużycia paliwa gazowego wskazanego w wykazie punktów poboru gazu. Zaistnienie okoliczności, o której mowa powyżej, spowoduje zwiększenie wynagrodzenia należnego Wykonawcy z tytułu niniejszej Umowy. Zwiększenie ilości paliwa gazowego nie stanowi podstawy do jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy.