See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dizelsko gorivo (EURODIESEL BS B7)
Beschreibung: Dizelsko gorivo (EURODIESEL BS B7) koji zadovoljava zahtjeve kvalitete norme EN590:2020 (ili novije izdanje). Gorivo mora imati udio biodizela (FAME) do najviše 7 % (B7) i ispunjavati sve parametre navedene u važećem izdanju norme EN 590 za B7 goriva (npr. cetanski broj, gustoća, sadržaj sumpora, CFPP/temperatura filtracije, itd.).
Interne Kennung: EVV-1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dizelsko gorivo (EURODIESEL BS B7) - FCO Liburnija Zadar
Interne Kennung: EVV-1/2025-1