2. Verfahren
Verfahren
Titel: Computerhardware
Beschreibung: De Universiteit Leiden gebruikt veel computerhardware voor de uitoefening van haar werkzaamheden. De universiteit heeft daarom behoefte aan één leverancier die de universiteit voorziet van computerhardware, alsmede aanverwante dienstverlening zoals advies, labelling en garantieafhandeling. De aan te schaffen hardware omvat desktops, monitoren, laptops en werkstations. Deze worden breed toegepast: van laptops en desktops in diverse soorten en afmetingen voor medewerkers van de universiteit, desktops voor studenten, presentatie-pc’s desktops in onderwijsruimtes tot werkstations voor gebruik in laboratoria voor wetenschappelijk gebruik.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
5. Los
Los: LOT-0000
505197-2026 - Mededinging
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – Computerhardware
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Computerhardware
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers, 30213300 Desktop computers, 30214000 Werkstations, 30231000 Computerschermen en -consoles
5. Perceel
Perceel: LOT-0000