505237-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Maschinen – Remont średni turbiny 18K370 bloku nr 1 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRemont średni turbiny 18K370 bloku nr 1 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest remont średni turbiny 18K370 bloku nr 1 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole. Remont średni będzie obejmował prace na obiekcie oraz nadzór nad tymi pracami zgodnie z zakresem określonym w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Zgodnie z Dokumentacją Techniczno-Ruchową (DTR) turbiny wymagane jest wykonanie remontu średniego po 4 latach eksploatacji turbiny licząc od remontu kapitalnego. Celem zadania jest wypełnienie zapisów instrukcji obsługi i DTR Turbiny 18K370, w których Producent zobowiązuje użytkownika do wykonania remontu średniego po przepracowaniu maszyną ok. 25 000 godzin. Zakres prac obejmuje m.in.: przegląd zaworów regulacyjnych WP-PG i WP-LD, przegląd zaworów regulacyjnych i odcinających NP, przegląd łożysk nr 1 do 6, wykonanie wybiegów bez rozsprzęglenia wirników SP, WP, NP oraz badanie łopat części NP.
Interne KennungPOST/GEK/CSS/FZR-ELO/01233/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelRemont średni turbiny 18K370 bloku nr 1 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole.
BeschreibungSzczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia opisane są w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.