2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj a servis informačních systémů a produktů pro podporu korporátních a bezpečnostních procesů obchodu a strategie v rámci Skupiny ČEZ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování implementačních a konzultačních služeb za účelem rozvoje systémů a aplikací a poskytování servisních služeb, tj. zajištění řádného provozu (fungování) informačních systémů a produktů pro podporu korporátních a bezpečnostních procesů výroby, obchodu a strategie v rámci Skupiny ČEZ po dobu 2 let.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1202006832