2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van Schoolmeubilair Primair Onderwijs voor de Borgesiusstichting. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van meubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat al kantoormeubilair dat nodig is voor een organisatie als de Borgesiusstichting met 3801 leerlingen en 400 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Interne Kennung: 1
505252-2026 - Competition
Netherlands – School furniture – DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1