2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie - Zorg & Veiligheid
Beschreibung: De centrumgemeente ’s-Hertogenbosch heeft het voornemen om de inkoop van zorg- en veiligheidstaken voor de regio Meierij en Bommelerwaard voor de periode 2026–2029 te gunnen aan de huidige uitvoerende partijen: Stichting Farent, waaronder het CIT (Crisisinterventieteam), en het samenwerkingsverband CvTB (Centrum voor Trajecten en Bemoeizorg). Naar schatting €13 miljoen voor 4 jaar (circa meer dan €3,1 miljoen per jaar)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Zorg & Veiligheid
Beschreibung: Zie aangeleverde motivatie onder de kop 'Documenten'. Naar schatting €13 miljoen voor 4 jaar (circa meer dan €3,1 miljoen per jaar)
Interne Kennung: 1