2. Verfahren
Verfahren
Titel: A08.602.2026 Raamovereenkomst stroomkasten
Beschreibung: De gemeente Leiden beheert een groot aantal stroomkasten in de stad voor evenementen en markten. Deze stroomkasten moeten voldoen aan de NEN3140-norm. Om hier blijvend aan te kunnen voldoen is periodiek onderhoud noodzakelijk. Daarnaast zijn de stroomkasten de afgelopen jaren bijna allemaal geoptimaliseerd voor multifunctioneel gebruik, zoals bijvoorbeeld het opladen van auto's, om hun capaciteit beter te benutten. De gemeente heeft behoefte aan een onderhoudscontract voor deze stroomkasten, inclusief de afhandeling van calamiteiten zoals storingen, vervanging van stroomkasten. • De globale raming van €55.000,- per jaar voor alleen het onderhoudsaspect. (€55.000 x 4 jaar = €220.000,- ) Voor de vervanging is geen raming af te geven omdat dit per kast beoordeeld wordt. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van €350.000,-. Opdrachten worden op oproep uitgevraagd.
Interne Kennung: A08.602.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: raamovereenkomst stroomkasten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging 1 keer 1 jaar
505283-2026 - Competition
Netherlands – Installation services of electrical and mechanical equipment – A08.602.2026 Raamovereenkomst stroomkasten
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: A08.602.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: verlenging 1 keer 1 jaar