See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava sanitarnega potrošnega materiala, čistil in pralnih sredstev (3 leta)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup in dobava sanitarnega potrošnega materiala ter čistil in pralnih sredstev za obdobje treh let v dveh sklopih.
Interne Kennung: JN-OP-13/2024-B-ZK
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SKLOP 1: Dobava sanitarnega potrošnega materiala
Beschreibung: Predmet javnega naročila v sklopu 1 je nakup in dobava sanitarnega potrošnega materiala za obdobje treh let. Naročnik izvaja predmetno javno naročilo v sklopu 1 skladno z določili 4. točke prvega odstavka 4. člena Uredbe o zelenem javnem naročanju (Uradni list RS, št. 51/17, 64/19, 121/21 in 132/23; v nadaljevanju Uredba), in sicer na način, da odda javno naročilo tako, da se v posameznem naročilu izpolnijo cilji iz 5. in 6. točke drugega odstavka 6. člena Uredbe.
Interne Kennung: 520782
Los: LOT-0002
Titel: SKLOP 2: Dobava čistil in pralnih sredstev
Beschreibung: Predmet javnega naročila v sklopu 2 je nakup in dobava čistil in pralnih sredstev za obdobje treh let. Naročnik izvaja predmetno javno naročilo v sklopu 2 skladno z določili 19. točke prvega odstavka 4. člena Uredbe, in sicer na način, da odda javno naročilo tako, da se v posameznem naročilu izpolnijo cilji iz 24. točke drugega odstavka 6. člena Uredbe.
Interne Kennung: 520783
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel