See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategische Afstemming Sociaal Domein 2026
Beschreibung: De directie inclusieve samenleving heeft al 10 jaar in voorbereiding op de bestuurlijke afstemming in de commissies Zorg Jeugd en Onderwijs (ZJO) en Participatie Schuldhulpverlening en Integratie (PSI) een ambtelijke afstemming georganiseerd in het Strategisch afstemmingsoverleg. We werken langs de drie kernopgaven van de propositie De Winst van het sociaal domein in drie verschillende netwerkoverleggen: bestaanszekerheid, gezond leven en Jeugd & kansengelijkheid. De VNG heeft momenteel de organisatie van deze strategische afstemming uitbesteed. Het huidige contract verloopt en we besteden dit opnieuw aan. De scope van de opdracht bestaat uit het organiseren en begeleiden van de drie strategische afstemmingsoverleggen. Hiervoor zoekt de VNG één partij die een voorzitter voor de drie overleggen levert en de secretariële ondersteuning organiseert waaronder de volgende werkzaamheden vallen: plannen, agendastukken verzamelen en versturen en notuleren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung, 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000