505323-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Schulmöbel – DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van schoolmeubilair primair onderwijs voor Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs De Vier Windstreken te Gouda. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van schoolmeubilair primair onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolmeubilair primair onderwijs die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs De Vier Windstreken met 2838 leerlingen en 365 medewerkers (2018).
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000
TitelDAS Schoolmeubilair
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van schoolmeubilair primair onderwijs voor Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs De Vier Windstreken te Gouda. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van schoolmeubilair primair onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung1