See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwe ticketing- en reservatiesysteem voor vzw het domein Bokrijk
Beschreibung: Nieuwe ticketing- en reservatiesysteem voor vzw het domein Bokrijk
Interne Kennung: PPP0SG-14784/6423/2025035
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Geïntegreerd bezoekersplatform voor ticketing, webshop en bijhorende hardware, voor vzw het Domein Bokrijk.
Beschreibung: Geïntegreerd bezoekersplatform voor ticketing, webshop en bijhorende hardware, voor vzw het Domein Bokrijk.
Interne Kennung: 2025035_1