505329-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Projekt poboljšanja vodno - komunalne infrastrukture Aglomeracije Sinj radovi na vodoopskrbnom sustavu, sustavu odvodnje i rekonstrukcija državne ceste kroz naselje Brnaze
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekt poboljšanja vodno - komunalne infrastrukture Aglomeracije Sinj radovi na vodoopskrbnom sustavu, sustavu odvodnje i rekonstrukcija državne ceste kroz naselje Brnaze
Beschreibung: Predmet nabave je: - Izgradnja (925 m) i rekonstrukcija (335 m) vodovodnih cjevovoda - Dogradnja, rekonstrukcija i sanacija vodosprema - Ugradnja dodatnih mjernih mjesta - Izgradnja 81 945 m sustava odvodnje (gravitacijski i tlačni vodovi), - Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda uslijed izgradnje sustava odvodnje u duljini od 23 395 m - Izgradnja 14 crpnih stanica, - Sanacija postojećeg sustava odvodnje - Rekonstrukcija državne ceste DC1 kroz naselje Brnaze (od raskrižja sa DC60 do priključka za TC Lidl) - Izrada izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja - provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Interne Kennung: 1/2020 n.v.v.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: • Izgradnja 19.151 m gravitacijskih kanalizacijskih cjevovoda, 899 m tlačnih kanalizacijskih cjevovoda, izgradnja 2 nove crpne stanice s izvedbom priprema za kućne priključke na sustav odvodnje. • Uslijed izgradnje kolektora kroz ovaj projekt sanirat će se i vodoopskrbni cjevovodi u duljini od 4.513 m • Sanacija postojeće mreže odvodnje koja obuhvaća linearnu sanaciju gravitacijskih cjevovoda u duljini 546 m, te parcijalnu sanaciju gravitacijskih cjevovoda na 177 mjesta i sanaciju 121 okana. • Dogradnja/rekonstrukcija/sanacija 3 postojeće vodospreme • Rekonstrukcija glavnog dovodnog vodoopskrbnog cjevovoda u duljini od 333 m • Izgradnja 569 m vodoopskrbnih cjevovoda s izvedbom pripreme za kućne priključke na vodoopskrbu • Ugradnja mjerno regulacijskih okana i dobava kućnih vodomjera
Interne Kennung: 1/2020 n.v.v.-3