See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova na dogradnji školske sportske dvorane Osnovne škole Ivan Goran Kovačić - Duga Resa
Beschreibung: Usluge stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova na dogradnji školske sportske dvorane Osnovne škole Ivan Goran Kovačić - Duga Resa
Interne Kennung: 73-117/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usluga stručnog nadzora nad izvođenjem radova na dogradnji školske sportske dvorane Osnovne škole Ivan Goran Kovačić - Duga Resa
Beschreibung: Usluga stručnog nadzora nad izvođenjem radova na dogradnji školske sportske dvorane Osnovne škole Ivan Goran Kovačić - Duga Resa prema opisu usluge definiranom u Prilogu I. Dokumentacije.
Interne Kennung: 73-117/2024-1