2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa efektywności i dostępności e-usług w Gminie Kołaczyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem mających stać się podstawą sprzętową służącą do poprawy e-usług gminy w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Lp. Nazwa środka trwałego lub wartości niematerialnych i prawnych itp. Wymagana minimalna długość gwarancji (m-ce) Ilość Jednostka miary 1. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa 60 1 lic. 2. Oprogramowanie do zarzadzania infrastrukturą IT 60 1 lic. 3. Oprogramowanie antywirusowe 60 70 lic. 4. Oprogramowanie System Operacyjny Nd 3 lic. 5. Oprogramowanie do backupu 60 1 lic. 6. Oprogramowanie do wirtualizacji 60 1 lic. 7. Okablowanie strukturalne wraz z zasilaniem - punkt logiczny 2xRJ45+ 2 x 230V 60 80 szt. 8. Przełącznik sieci LAN 60 1 szt. 9. Monitoring środowiskowy w serwerowni 60 1 szt. 10. Firewall 60 1 szt. 11. Serwer 60 1 szt. 12. Centralny system logów 60 1 szt. 13. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem 60 35 szt. 14. Laptopy 60 5 szt. 15. Centralny UPS 60 1 szt. 16. Agregat 60 1 szt. 17. Moduł komunikacji IP 60 1 lic. 18. Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa) 60 150 rbh 19. Szkolenia TiK typ I Nd 120 rbh
Vorherige Bekanntmachung: 94306-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 31120000 Generatoren, 80500000 Ausbildung, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem mających stać się podstawą sprzętową służącą do poprawy e-usług gminy w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ w ramach projektu: Platforma e- usług w Gminie Kołaczyce” dofinansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 priorytetu FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka / działania FEPK.01.02 Cyfryzacja Numer naboru FEPK.01.02-IZ.00-001/23