505359-2025 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Honorowanie w pojazdach lokalnego transportu zbiorowego miasta Łodzi biletów ŁKA Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHonorowanie w pojazdach lokalnego transportu zbiorowego miasta Łodzi biletów ŁKA Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja usługi honorowania w pojazdach lokalnego transportu zbiorowego Miasta Łodzi (obszar strefy 1) biletów strefowych jednorazowych i okresowych imiennych „ŁKA” Sp. z o.o., biletów strefowych okresowych z rozszerzonym zasięgiem obowiązywania do: p.o. Bedoń i p.o. Justynów oraz stacji Ozorków, a także biletów zapisanych na kartach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz kart uprawniających do ulgi 55%
Vorherige Bekanntmachung378207-2025
Interne KennungŁKA.ZIZ.271.313.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja usługi honorowania w pojazdach lokalnego transportu zbiorowego Miasta Łodzi (obszar strefy 1) biletów strefowych jednorazowych i okresowych imiennych „ŁKA” Sp. z o.o., biletów strefowych okresowych z rozszerzonym zasięgiem obowiązywania do: p.o. Bedoń i p.o. Justynów oraz stacji Ozorków, a także biletów zapisanych na kartach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz kart uprawniających do ulgi 55%.