505362-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Dostawa artykułów spożywczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów spożywczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: 1. Artykuły ogólnospożywcze - Pakiet I 2. Mięso i wędliny – Pakiet II 3. Mleko, sery, śmietana – Pakiet III 4. Masło, margaryna – Pakiet IV 5. Jogurt, maślanka, kefir – Pakiet V 6. Jaja – Pakiet nr VI 7. Artykuły bufetowe – Pakiet nr VII, Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPN/9/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15871260 Soßen, 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15870000 Würzmittel, 15831000 Zucker, 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide, 15131130 Würste, 15110000 Fleisch, 15510000 Milch und Rahm, 15530000 Butter, 15540000 Käse, 15551300 Joghurt, 15431100 Margarine, 03142500 Eier
5. Los
LosLOT-0001
TitelArtykuły ogólnospozywcze - Pakiet 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: Artykuły ogólnospożywcze - Pakiet 1 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15870000 Würzmittel, 15871260 Soßen, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelMięso i wędliny – Pakiet 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: Mięso i wędliny – Pakiet 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
LosLOT-0003
TitelMleko, sery, śmietana – Pakiet 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: Mleko, sery, śmietana – Pakiet 3 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15540000 Käse
LosLOT-0004
TitelMasło, margaryna – Pakiet 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: Masło, margaryna – Pakiet 4 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 15530000 Butter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15431100 Margarine
LosLOT-0005
TitelJogurt, maślanka, kefir – Pakiet 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych:Jogurt, maślanka, kefir – Pakiet 5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 15551300 Joghurt
LosLOT-0006
TitelJaja - Pakiet 6
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: Jaja - Pakiet 6 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 6
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
LosLOT-0007
TitelArtykuły bufetowe - Pakiet 7
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: Artykuły bufetowe - Pakiet 7 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 7