2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozwój Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w Gminie Zapolice poprzez doposażenie jednostek OSP w nowe samochody ratowniczo-gaśnicze wraz z wyposażeniem”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup 3 lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz wyposażenia stanowiącego doposażenie jednostek OSP należących do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego w podstawowy sprzęt strażacki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6a i 6b do SWZ.
Interne Kennung: GKI.271.14.2026.AZK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 3 lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz wyposażenia stanowiącego doposażenie jednostek OSP należących do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego w podstawowy sprzęt strażacki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6a i 6b do SWZ.