See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa transformatora olejowego SN/SN, trójfazowego z regulacją napięcia, w wykonaniu napowietrznym wraz z wymianą za istniejący transformator 20/15kV; 6,3 MVA na stacji 20/15 kV Gotkowice dla Tauron Dystrybucja Oddział w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa transformatora olejowego SN/SN, trójfazowego z regulacją napięcia, w wykonaniu napowietrznym wraz z wymianą za istniejący transformator 20/15kV; 6,3 MVA na stacji 20/15 kV Gotkowice dla Tauron Dystrybucja Oddział w Krakowie
Vorherige Bekanntmachung: 343651-2026
Interne Kennung: PZP/TD-OKR/01579/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31172000 Spannungswandler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa transformatora olejowego SN/SN, trójfazowego z regulacją napięcia, w wykonaniu napowietrznym wraz z wymianą za istniejący transformator 20/15kV; 6,3 MVA na stacji 20/15 kV Gotkowice dla Tauron Dystrybucja Oddział w Krakowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa transformatora olejowego SN/SN, trójfazowego z regulacją napięcia, w wykonaniu napowietrznym wraz z wymianą za istniejący transformator 20/15kV; 6,3 MVA na stacji 20/15 kV Gotkowice dla Tauron Dystrybucja Oddział w Krakowie.
Menge: 1 Stück