2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publicatie van opdracht onderhandse onderhouds tender Tensec 2.0
Beschreibung: Het betreft hier een vrijwillige publicatie van de opdracht m.b.t. onderhandse onderhoudstender Tensec 2.0, . Deze opdracht bestaat o.a. uit onderhoudswerkzaamheden aan bewaking camera's installaties en aanverwante dienstverlening.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000