See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przez personel specjalistyczny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przez personel specjalistyczny projektu w ramach realizacji projektu pn. „Rozszerzenie dostępności robotycznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi zespołami porażennymi na terenie województwa wielkopolskiego, nr projektu FEWP.06.13-IZ.00-0089/23.Współfinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027”. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - OPZ), który stanowi integralną częścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 319767-2025
Interne Kennung: DZP/P-PU/04/2025 ROBO.NZL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury zostały wskazane w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pedagog
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przez personel specjalistyczny projektu (pedagog) w ramach realizacji projektu pn. „Rozszerzenie dostępności robotycznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi zespołami porażennymi na terenie województwa wielkopolskiego, nr projektu FEWP.06.13-IZ.00-0089/23.Współfinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - OPZ), który stanowi integralną częścią SWZ. 3 Miejscem świadczenia usługi jest siedziba Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Pracownik laboratorium chodu - 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przez personel specjalistyczny projektu (pracownik laboratorium chodu - 1) w ramach realizacji projektu pn. „Rozszerzenie dostępności robotycznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi zespołami porażennymi na terenie województwa wielkopolskiego, nr projektu FEWP.06.13-IZ.00-0089/23.Współfinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - OPZ), który stanowi integralną częścią SWZ. 3 Miejscem świadczenia usługi jest siedziba Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
Los: LOT-0003
Titel: Pracownik laboratorium chodu - 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przez personel specjalistyczny projektu (pracownik laboratorium chodu - 2) w ramach realizacji projektu pn. „Rozszerzenie dostępności robotycznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi zespołami porażennymi na terenie województwa wielkopolskiego, nr projektu FEWP.06.13-IZ.00-0089/23.Współfinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - OPZ), który stanowi integralną częścią SWZ. 3 Miejscem świadczenia usługi jest siedziba Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Pracownik laboratorium chodu - 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przez personel specjalistyczny projektu (pracownik laboratorium chodu - 3) w ramach realizacji projektu pn. „Rozszerzenie dostępności robotycznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi zespołami porażennymi na terenie województwa wielkopolskiego, nr projektu FEWP.06.13-IZ.00-0089/23.Współfinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - OPZ), który stanowi integralną częścią SWZ. 3 Miejscem świadczenia usługi jest siedziba Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 4