2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO DLA SĄDÓW Z OBSZARU APELACJI RZESZOWSKIEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla sądów z obszaru apelacji rzeszowskiej, w zakresie i w sposób określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Przedmiotowe postępowanie zostało podzielone na pakiety jak niżej: - Pakiet Nr 1. Dostawa komputerów standardowych - Pakiet Nr 2. Dostawa komputerów All-in-One do 24,5 cala - Pakiet Nr 3. Dostawa komputerów All-in-One minimum 26,5 cala - Pakiet Nr 4. Dostawa laptopów standardowych 15,6 cala. Zestawienie parametrów technicznych i funkcjonalnych wraz ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia oraz zestawieniem asortymentowo-ilościowym przedstawia Załącznik Nr 1 (odpowiednio 1.1-1.4) do niniejszej SWZ, będący jednocześnie Formularzem asortymentowo-cenowym. Sprzęt będący przedmiotem niniejszego postępowania musi być fabrycznie nowy, nieużywany, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r., kompletny, wyposażony w elementy techniczne, potrzebne do uruchomienia, gotowy do pracy bez jakichkolwiek dodatkowych zakupów, nieobciążony prawami podmiotów trzecich oraz pochodzący z oficjalnych kanałów sprzedaży w Polsce. Wymagane warunki serwisu i wdrożenia dostarczonego sprzętu, w tym gwarancji, określone zostały w Załączniku Nr 1 (odpowiednio 1.1.-1.4.) do niniejszej SWZ oraz we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik Nr 7 do SWZ. Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: - Pakiet Nr 1. Dostawa komputerów standardowych a) Zamówienie podstawowe – 127 szt. b) Zamówienie opcjonalne – 116 szt. - Pakiet Nr 2. Dostawa komputerów All-in-One do 24,5 cala a) Zamówienie podstawowe – 256 szt. b) Zamówienie opcjonalne – 241 szt. - Pakiet Nr 3. Dostawa komputerów All-in-One minimum 26,5 cala a) Zamówienie podstawowe – 61 szt. b) Zamówienie opcjonalne – 135 szt. - Pakiet Nr 4. Dostawa laptopów standardowych 15,6 cala a) Zamówienie podstawowe – 172 szt. b) Zamówienie opcjonalne – 150 szt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1. Dostawa komputerów standardowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: a) Zamówienie podstawowe – 127 szt. b) Zamówienie opcjonalne – 116 szt.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 1. Dostawa komputerów standardowych a) Zamówienie podstawowe – 127 szt. b) Zamówienie opcjonalne – 116 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2. Dostawa komputerów All-in-One do 24,5 cala
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: a) Zamówienie podstawowe – 256 szt. b) Zamówienie opcjonalne – 241 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 2. Dostawa komputerów All-in-One do 24,5 cala a) Zamówienie podstawowe – 256 szt. b) Zamówienie opcjonalne – 241 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3. Dostawa komputerów All-in-One minimum 26,5 cala
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: a) Zamówienie podstawowe – 61 szt. b) Zamówienie opcjonalne – 135 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 3. Dostawa komputerów All-in-One minimum 26,5 cala a) Zamówienie podstawowe – 61 szt. b) Zamówienie opcjonalne – 135 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4. Dostawa laptopów standardowych 15,6 cala.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: a) Zamówienie podstawowe – 172 szt. b) Zamówienie opcjonalne – 150 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 4. Dostawa laptopów standardowych 15,6 cala a) Zamówienie podstawowe – 172 szt. b) Zamówienie opcjonalne – 150 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.