2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dětské centrum Štěpánka
Beschreibung: Předmětem soutěže je návrh novostavby dětského hospice, který rozšíří stávající Hospic svatého Štěpána o novou službu zdravotně odlehčovací péče v oblasti dětské paliativní medicíny. Účelem soutěže je vybrat a ocenit nejvhodnější návrh – řešení předmětu soutěže, který splní požadavky zadavatele obsažené v těchto soutěžních podmínkách a v soutěžních podkladech. Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky, jak je popsáno v těchto podmínkách.
Interne Kennung: SVS
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem soutěže je návrh novostavby dětského hospice, který rozšíří stávající Hospic svatého Štěpána o novou službu zdravotně odlehčovací péče v oblasti dětské paliativní medicíny. Účelem soutěže je vybrat a ocenit nejvhodnější návrh – řešení předmětu soutěže, který splní požadavky zadavatele obsažené v těchto soutěžních podmínkách a v soutěžních podkladech. Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky, jak je popsáno v těchto podmínkách.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001