See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW DO CHEMIOTERAPII I PROGRAMÓW LEKOWYCH NA ROK 2025 Cz. II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy leków do chemioterapii i programów lekowych na rok 2025 zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ. Całe zamówienie na dostawę leków do chemioterapii i programów lekowych na 2025 r. obejmuje 41 pakietów (części), jednocześnie przedmiotowe postępowanie obejmuje 10 pakietów (części).
Vorherige Bekanntmachung: 561163-2024
Interne Kennung: ZOZ.DZP.271.42.PN.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET nr 11 - Epirubicinum
Beschreibung: Dostawy leków do chemioterapii i programów lekowych na rok 2025 zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Nr 1
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET nr 12 - Etoposidum
Interne Kennung: Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET nr 13 - Fluorouracilum
Interne Kennung: Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET nr 14 - Gemcitabinum
Interne Kennung: Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET nr 15 - Paclitaxel
Interne Kennung: Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET nr 16 - Pemetretreksed
Interne Kennung: Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET nr 17 - Vinorelbinum
Interne Kennung: Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET nr 18 - Cyclophosphamidum
Interne Kennung: Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET nr 19 - Sodium Levofolinate
Interne Kennung: Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET nr 20 - Pegfilgrastin
Interne Kennung: Nr 2