See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07] zamówienie podobne
Beschreibung: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07] zamówienie podobne
Interne Kennung: WPI.271.1.26.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001