505440-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – PN 45/26 - Dostawa diatermii i aparatów do znieczuleń
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPN 45/26 - Dostawa diatermii i aparatów do znieczuleń
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa diatermii i aparatów do znieczuleń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1 – Lista asortymentowo-cenowa -Opis parametrów technicznych OPZ dla zadań. Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy załącznik nr 4 do SWZ „Warunki umowne”.
Interne KennungPN 45/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa diatermii i aparatów do znieczuleń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1 – Lista asortymentowo-cenowa -Opis parametrów technicznych OPZ - dla Zadania. Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy załącznik nr 4 do SWZ „Warunki umowne”.
Interne KennungZadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
Interne KennungZadanie 2
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Place of performance
Postal address: ul. Koszarowa 5
Town: Wrocław
Postcode: 51-149
Country subdivision (NUTS): Miasto Wrocław (PL514)