See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provedba mjera prilagodbe klimatskim promjenama - Park Križovljangrad
Beschreibung: Projektom se vrši pošumljavanje zapuštenih i degradiranih šumskih površina parka Križovljangrad autohtonim vrstama drveća i grmlja kao i opremanje urbanom opremom. Realizacijom predmeta nabave se nastoji smanjiti ranjivost prirodnih sustava na negativne utjecaje klimatskih promjena i smanjiti opasnost od zapaljenja i širenja požara neodržavanih dijelova šuma i parkova na području Općine Cestica. Realizacija predmeta nabave sufinancirana je od strane Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost temeljem ugovora br. 2024/020231 o neposrednom sudjelovanju Fonda u sufinanciranju provedbe mjera prilagodbe klimatskim promjenama u svrhu jačanja otpornosti urbanih sredina, davanjem sredstva pomoći.
Interne Kennung: JN 4/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03452000 Bäume
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Projektom se vrši pošumljavanje zapuštenih i degradiranih šumskih površina parka Križovljangrad autohtonim vrstama drveća i grmlja kao i opremanje urbanom opremom. Realizacijom predmeta nabave se nastoji smanjiti ranjivost prirodnih sustava na negativne utjecaje klimatskih promjena i smanjiti opasnost od zapaljenja i širenja požara neodržavanih dijelova šuma i parkova na području Općine Cestica.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten