2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz od właścicieli nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (nieruchomości mieszane) z terenu miasta Jaworzna oraz ich transport do miejsc zagospodarowania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz od właścicieli nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (nieruchomości mieszane) z terenu miasta Jaworzna oraz ich transport do miejsc zagospodarowania. Przedmiot zamówienia określa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 5 do ZAPROSZENIA DO NEGOCJACJI.
Interne Kennung: DZP.261.2.7.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001