2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vedelkütuse ja varutoite generaatoritele diislikütuse ostmine
Beschreibung: Eesti Rahvusringhääling soovib osta vedelkütust 36 kuulisel perioodil algusega 28.09.2026. Juhul, kui hankelepingut ei ole võimalik sõlmida hanke alusdokumentides sätestatud kuupäevaks, siis algab lepinguperiood sellest kuupäevast, mil hankeleping tegelikult sõlmiti. Raamlepingu eeldatav maksumus on 340 000 eurot ja maksimaalne maksumus 440 000 eurot käibemaksuta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312472-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
505486-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier312472-0000
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAvatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
5. Lot
LotLOT-0000