2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specialistische reiniging
Beschreibung: Wij zoeken dienstverleners voor specialistische reiniging voor het verzorgingsgebied van de Rijksschoonmaakorganisatie (RSO). Het gaat hierbij om niet-planbare en planbare werkzaamheden. De opdracht verdelen we in drie percelen. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de overeenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, sluiten we de overeenkomst af met een maximale opdrachtwaarde van € 16.166.000 exclusief btw (200% van de geraamde waarde).
Interne Kennung: 201800303.047
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Niet-planbare werkzaamheden (incidenten) voor Afnemer DJI landelijk.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Planbare en niet-planbare werkzaamheden in Zuid-Holland, Zeeland, Brabant en Limburg.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Planbare en niet-planbare werkzaamheden in Noord-Holland, Utrecht, Overijssel, Gelderland, Flevoland, Drenthe, Groningen en Friesland.
Interne Kennung: 3