505506-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – „Zakup i dostawa artykułów do żywienia pacjentów do Stołecznego Centrum Opiekuńczo Leczniczego w Warszawie Sp. z o. o”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup i dostawa artykułów do żywienia pacjentów do Stołecznego Centrum Opiekuńczo Leczniczego w Warszawie Sp. z o. o”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa artykułów/produktów na potrzeby kuchni w celu przygotowywania posiłków dla pacjentów Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o. o. w Warszawie z siedzibą przy ul. Mehoffera 72/74, 03-131 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 2.1-2.9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung230902-2025
Interne KennungZP/10/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0017
TitelCzęść 8 - Pieczywo
BeschreibungPieczywo
Interne KennungZP/10/2025-8
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse