See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kitos paskirties inžinerinių statinių (12.) ir inžinerinių tinklų (9.) Karaimų g. 100a, Trakuose naujos statybos, rekonstravimo, kapitalinio remonto projekto A laidos parengimo paslaugos
Beschreibung: Kitos paskirties inžinerinių statinių (12.) (automobilių stovėjimo aikštelės, pėsčiųjų takų, terasų, atraminių sienelių, žiūrovų tribūnos, paviršinių nuotekų kaupimo įrenginių, paviršinių nuotekų kaupimo ir infiltracinių talpų) ir inžinerinių tinklų (9.) Karaimų g. 100a, Trakuose naujos statybos, rekonstravimo, kapitalinio remonto projekto A laidos parengimo paslaugos. Parengti techninio projekto A laidą, pakoreguojant anksčiau parengto ir patvirtinto techninio projekto sprendinius, užtikrinant jų atitiktį faktinei situacijai vietovėje, institucijų pateiktoms pastaboms bei statytojo poreikiams. Papildomų projektavimo paslaugų poreikis atsirado dėl kelitarpusavyje susijusių aplinkybių: • statybos metu nustatytų esminių topografinių duomenų neatitikimų faktinei situacijai; • poreikio koreguoti techninio projekto sprendinius pagal Trakų rajono želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisijos priimtus sprendimus; Kultūros paveldo departamento beiTrakų istorinio nacionalinio parko direkcijos pateiktų pastabų ir rekomendacijų įgyvendinimo; poreikio maksimaliai išsaugoti saugotinus ir vertingus želdinius,nekeičiant pagrindinių projekto tikslų ir funkcinių rodiklių. Paslaugų apimtys: Tikslinti automobilių stovėjimo aikštelės, pėsčiųjų takų (serpantino), susisiekimo infrastruktūros ir kitų inžinerinių statinių sprendinius. Kadangi minėti pakeitimai turi tiesioginę įtaką kitoms projekto dalims, būtina atlikti kompleksinį tarpusavyje susijusių sprendinių perprojektavimą ir suderinimą. Projektuotojas parengia šių techninio projekto dalių A laidas: • Bendroji dalis (BD); • Sklypo plano dalis (SP); • Želdinių dalis (Ž); • Statinio konstrukcijų dalis (SK); • Lauko lietaus nuotekų šalinimo dalis (LN); • Lauko elektros tinklų dalis (LE); • Lauko elektroninių ryšių tinklų dalis (ER); • Pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo dalis (SDO).
Interne Kennung: 8390960
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Tiekėjas Projekto A laidą įsipareigoja parengti ne vėliau kaip per 5 (penkis) mėnesius nuo Sutarties įsigaliojimo dienos ir nurodytais periodais.Tiekėjas turi teisę į Projekto parengimo termino pratęsimą, tačiau tik tuo atveju, jei atsiranda įrodymais pagrįstų kliūčių ar trukdymų, kurių atsiradimui Tiekėjas neturi įtakos ir už kuriuos jis neatsako, ir kurie sukelti ir priskirtini tretiesiems asmenims, ar kitų aplinkybių, kurių Tiekėjas negalėjo iš anksto numatyti. Aplinkybės, kuriomis grindžiama būtinybė pratęsti Projekto rengimo terminą, jokiu būdu negali priklausyti nuo Tiekėjo. Kiekvienu tokiu atveju, Tiekėjas raštu nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 5 d. d., apie tai praneša Pirkėjui, pateikdamas minėtų aplinkybių egzistavimo įrodymus. Nurodytas aplinkybes vertina Pirkėjas.