2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie vooraf Immobilisatiemaskers t.b.v. radiotherapeutische behandelingen met protonen en/of fotonen
Beschreibung: Deze vrijwillige aankondiging overeenkomstig artikel 4.16 van de Aanbestedingswet betreft het voornemen van UMCG om Immobilisatiemaskers t.b.v. radiotherapeutische behandelingen met protonen en/of fotonen aan te schaffen. Uit analyse van de technische specificaties op de markt blijkt dat slechts één leverancier in staat is de vereiste compatibiliteit in combinatie met de noodzakelijke verwerkingstijd te bieden. Hierdoor ontbreekt daadwerkelijke mededinging om technische redenen. De opdracht valt boven de relevante Europese drempelwaarde. Op grond van artikel 2.32 tot en met 2.36 van de Aanbestedingswet 2012 kan daarom worden gekozen voor toepassing van de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging. Niet van toepassing
Interne Kennung: TN555401
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Immobilisatiemaskers t.b.v. radiotherapeutische behandelingen met protonen en/of fotonen
Beschreibung: Het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG) wenst voor radiotherapeutische behandelingen met fotonen- en protonentherapie bij patiënten met hoofd-halsoncologie en intracraniële doelgebieden patiëntindividuele immobilisatiemaskers aan te schaffen.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie