See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IR és KTK továbbfejlesztés
Beschreibung: IR és KTK továbbfejlesztéshez szükséges fejlesztői kapacitás biztosítása Keretmegállapodás az Integrált Munkaügyi Rendszer (IR) és a Közfoglalkoztatási Támogatások Keretrendszere (KTK) továbbfejlesztési, továbbá a forráskód módosításával és ismeretével járó szoftvertámogatási, illetve karbantartási feladatok ellátására. A részletes feladatleírást a műszaki leírás tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 012402-2026
Interne Kennung: 64984-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Tárgya : Keretmegállapodás az Integrált Munkaügyi Rendszer (továbbiakban: IR) és a Közfoglalkoztatási Támogatások Keretrendszere (továbbiakban: KTK) továbbfejlesztési-, továbbá a forráskód módosításával és ismeretével járó szoftvertámogatási, illetve karbantartási feladatok ellátására. Keretmennyiség: Ajánlatkérő legfeljebb 1923 fejlesztői nap erejéig jogosult a keretmegállapodás terhére egyedi szerződést kötni. 1 fejlesztői nap 8 órának felel meg. Az általános szoftverfejlesztési feladatokhoz az alábbi konkrét feladatcsoportokat rendelhetők (amelyek részletes leírása a műszaki leírásban szerepel): - IR, KTK vagy kapcsolódó szakrendszerek szabályozási környezet megváltozásából, jogszabály módosításból eredő szoftvermódosítási és szoftverfejlesztési feladatok; - Felhasználói igények alapján megfogalmazott alkalmazásfejlesztési feladatok. A forráskód és/vagy adatbázis struktúra összefüggések ismeretét igénylő adatpótlás, kiegészítés, az adatok összhangjának megteremtése (kiemelten adattisztítási, nómenklatúra váltási feladatok) valamint egyedi, speciális lekérdezések elkészítése Ajánlatkérő által meghatározott követelményeknek megfelelően; - IR, KTK szolgáltató képességének fenntartásához szükséges szoftvermódosítási és szoftverfejlesztési feladatok. Az Integrált Rendszer, felhasználók száma jelenleg hozzávetőleg 3.500 fő. A KTK felhasználói a közfoglalkoztatók, járási hivatalok, megyei kormányhivatalok és a Belügyminisztérium. A KTK felhasználók száma csúcsidőben nagyságrendileg 1.900 fő.
Interne Kennung: 64984-2026/1