See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Z uwagi na szacunkowe określenie ilości przedmiotu zamówienia, może ulec ona zmniejszeniu, w zależności od potrzeb diagnostycznych pacjentów Zamawiającego, maksymalnie o 10%, zgodnie z zapisami § 1 wzoru umowy. 4. Wykonawca na wszystkie zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki musi posiadać dokumenty prawnie wymagane, na podstawie których zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki mogą być wprowadzone do obrotu, na rynek i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia w Polsce. 5. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia – Apteka szpitalna. Wykonawca wnosi zamówione produkty farmaceutyczne/leki do wskazanych miejsc w siedzibie Zamawiającego. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilość podano w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej części SWZ) i będących integralną częścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 51781-2025
Interne Kennung: DZ.282.02.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0033
Titel: 33 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 33 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Adenosine 6 mg /2 ml a 2ml x 6 amp opakowanie 10,00 2 Amiodarone 200 mg x 30 tabl opakowanie 50,00 3 Clopidogrel 300 mg x 30 tabl opakowanie 2,00 4 Calcium Resonium proszek 300 g opakowanie 8,00 5 Drotaverine 40 mg x 20 tabl opakowanie 50,00 6 Drotaverine forte 80 mg x 20 tabl opakowanie 40,00 7 Sotaloli hydrochloridum 40 mg x 60 tabl opakowanie 15,00 8 Sotaloli hydrochloridum 80 mg x 30 tabl opakowanie 12,00 9 Drotaverine 40mg/2mlx 5 amp a 2 ml opakowanie 110,00 10 Amiodarone 0,15 g / 3 ml x 6 amp opakowanie 150,00 11 Fluoxetin 20 mg x 30 tabl opakowanie 6,00 12 Ramiprilum 2,5 mg x 28 tabl opakowanie 100,00 13 Ramiprilum 5 mg x 28 tabl opakowanie 100,00 14 Ramiprilum 10 mg x 28 tabl opakowanie 60,00
Interne Kennung: PAKIET 33
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty farmaceutyczne/leki celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze.
Los: LOT-0034
Titel: 34 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 34 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Amlodipine 10 mg + perindopril 10 mg x 90 tabl opakowanie 5,00 2 Amlodipine 5 mg + perindopril 5 mg x 90 tabl opakowanie 8,00 3 Amlodipine 5 mg + perindopril 10 mg x 90 tabl opakowanie 6,00 4 Peryndopryl 5mg + bisoprolol 5mg x 30 tabl opakowanie 6,00 5 Indapamid +amlodypina (1,5mg+5mg) x 30 tabl opakowanie 5,00 6 Indapamid +amlodypina (1,5mg+10mg) x 30 tabl opakowanie 5,00 7 Gliclazide MR 60 mg x 90 tabl opakowanie 10,00 8 Gliclazide MR 30 mg x 90 tabl opakowanie 5,00 9 Indapamide 1,25 mg + perindopril 5 mg x 90 tabl opakowanie 5,00 10 Indapamide 0,625 mg + perindopril 2,5 mg x 30 tabl opakowanie 5,00 11 Indapamidum 1,5 mg SR x 108 tabl o przedłużonym działaniu opakowanie 30,00 12 Iwabradine 5 mg x 112 tabl opakowanie 6,00 13 Perindoprilum 10 mg x 90 tabl opakowanie 20,00 14 Perindoprilum 5 mg x 90 tabl opakowanie 20,00 15 Tianeptinum 12,5 mg x 108 tabl opakowanie 5,00 16 Tabl o składzie Pyndopryl 5mg/indapamid 12,5mg/amlodypina 5mg Opakowanie a 30 tabl opakowanie 5,00 17 Tabl o składzie Pyndopryl 10mg/indapamid 25mg/amlodypina 10mg Opakowanie a 90 tabl opakowanie 4,00 18 Trimetazidinum dihydrochloridum MR 35 mg x 90 tabl o zmodyfikowanym uwalnianiu opakowanie 15,00
Interne Kennung: PAKIET 34
Los: LOT-0035
Titel: 35 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 35 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Paracetamol 500 mg x 10 czopków opakowanie 5,00 2 Paracetamol 500 mg x 50 tabl opakowanie 150,00 3 Ibuprofen 0,2g x 60 tabl opakowanie 150,00 4 Tyzanidyna 6mg x 10 kapsułek o zmodyfikowanym uwalnianiu opakowanie 4,00 5 Tolperisoni hydrochloridum 50 mg x 30 tabl opakowanie 10,00 6 Diclofenac 100 mg x 10 czopków opakowanie 5,00 7 Diclofenac 75mg x 10 tabl opakowanie 10,00 8 Aceklofenac 100mg x 20 tabl opakowanie 5,00 9 Allopurinol lOOmg x 50 tabl opakowanie 100,00 10 Allopurinol 300 mg x 30 tabl opakowanie 100,00 11 Kolchicyna 0.5 mg x 20 tabl opakowanie 25,00 12 Acidum pipemidicum 200 mg x 20 kaps opakowanie 5,00 13 Acidum ursodeoxycholicum 0,25 g x 100 kaps opakowanie 20,00 14 Urosept lub równoważny x 60 tabl opakowanie 6,00 15 Metotrexatum natricum tabl 10 mg x 100 tabl opakowanie 2,00 16 Cyklosporyna 50 mg / ml 1 ml x 10 amp .iv. opakowanie 3,00 17 Ondansertoni hydrochloridum 4 mg x 10 tabl opakowanie 6,00 18 Atracurium Besilate 0,05g/5 ml x 5 amp opakowanie 3,00 19 Paracetamol/Chlorowodorek tramadolu (37,5+325) x 60 tabl opakowanie 150,00 20 Meloxicam 15mg x 60 tabl opakowanie 10,00 21 Chlorowodorek oksykodonu 10mg x 60 tabl opakowanie 20,00 22 Protaminum sulfur 1% 0,05 g a 5 ml x 10 opakowanie 1,00 23 Ketoprofenum 100 mg/2 ml . i.v. i.m. x 10 amp opakowanie 80,00 24 Ketoprofen 100mg x 20 kaps opakowanie 40,00 25 Ketoprofenum 50 mg x 20 kaps opakowanie 30,00
Interne Kennung: PAKIET 35
Los: LOT-0038
Titel: 38 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 38 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Xylometazolin 0,1 % 10 ml krople do nosa opakowanie 5,00 2 Xylorhin 550mcg/ml aerozol 18 ml opakowanie 300,00 3 Chlorquinaldolum 2mg x 40 tabl do ssania opakowanie 10,00 4 Cholini salicylas 150 mg x 24 tabl do ssania bez cukru opakowanie 20,00 5 Ambazonum 0,01 g x 10 tab. do ssania opakowanie 10,00 6 Aphtin 10G opakowanie 70,00 7 Preparat ziołowy na stan zapalny dziąseł o skladzie wyciag z kwiatu rumianku 11,83 g, kory dębu 11,83 g, liścia szałwii 11,83 g, ziela arniki 5,91 g, kłącza perzu 5,91 g, ziela mięty pieprzowej 5,91 g, ziela tymianku 5,91 g.100ml. opakowanie 5,00 8 Lidocain 10% aerozol 38 g opakowanie 40,00 9 Dexapolcort 55 ml opakowanie 2,00 10 Pudroderm 140 g zawiesina opakowanie 2,00 11 Lidocaine 25 mg + prilocaine 25 mg plaster z kremem (2 sztuki) opakowanie 4,00 12 Alantan plus maść 30 g lub równoważny tuba 80,00 13 Altacet 1% żel tuba 75 g lub równoważny tuba 60,00 14 Altacet x 6 tab. opakowanie 30,00 15 Ketoprofenum żel a 50g tuba 60,00 16 Alantan plus krem 35 g tuba 60,00 17 Alantan zasypka 0,5 % 100g lub równowazny opakowanie 2,00 18 Betametazon + klotrimazol + gentamycyna maść 15 g tuba 20,00 19 Collagenasum mono maść 20 g tuba 30,00 20 Denotiverum 3 % krem 3 g tuba 5,00 21 Mometasone furoate 1mg/g maśc x 15g tuba 15,00 22 Solcoseryl gel 20g tuba 15,00 23 Solcoseryl maść 20g tuba 5,00 24 Tormentiol maść 20 g lub równoważny tuba 30,00 25 Argosulfan krem 2% 40 g tuba 100,00 26 Clotrimazol krem 1% x 20 g tuba 60,00 27 Clobederm maśc 25 g tuba 10,00 28 Hydrocortisonum krem 1 % 15 g tuba 40,00 29 Maść z vit A(800jm/g) x 25g tuba 50,00 30 Natamycin + hydrocortisonum + neomycin 15 g maść tuba 5,00 31 Naproxen maść 10% a 50g tuba 70,00 32 Chlorheksydyna + lidokaina - ampulkostrzykawka żel jałowy 6 ml ampulkostrzykaw x 25 sztuk opakowanie 60,00 33 Acidum boricum 3% 190 ml roztwór butelka szklana butelka 30,00 34 Acidum boricum 3% 500 ml roztwór butelka szklana butelka 30,00 35 Płyn p/świerzbowy płyn 100 g butelka 25,00 36 Sudocrem 60g lub równoważny opakowanie 30,00 37 Mupiracinum maść 15 g tuba 10,00 38 Mupiracinum maść do nosa 2% 3 g tuba 5,00 39 Heparinum żel 1000jm 35g tuba 35,00 40 Metronidazol 500 mg x 10 tabl vag opakowanie 2,00 41 Clotrimazol 100 mg x 6 tabl vag opakowanie 10,00 42 Gentamycin/dipropionian betametazonu 15g tuba 10,00 43 "Maść o składzie 100g zawiera: 10g powidonu jodowanego (Povidonum iodinatum) z 10% zawartością dostępnego jodu. " tuba 20,00 44 Płyn p/wszawicy płyn 100 g opakowanie 30,00
Interne Kennung: PAKIET 38
Los: LOT-0039
Titel: 39 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 39 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Sulfacetamidum 10% 0,5 ml x 12 minim opakowanie 25,00 2 Dicortineff - zawiesina krople do oczu i uszu 5 ml opakowanie 30,00 3 Gentamycin 0,3 % 5 ml krople opakowanie 5,00 4 Neomycin maść 3 g 0,5 % tuba 5,00 5 Amikacinum 3 mg/ml (5 ml) opakowanie 10,00 6 Tropicamidum 0,5% 2 x 5 ml (krople oczne) opakowanie 2,00 7 Tropicamidum 1% 2 x 5ml (krople oczne) opakowanie 6,00 8 Chloramfenicol 1% maśc 5 g opakowanie 15,00 9 Chloramfenicol 2% maśc 5 g opakowanie 15,00 10 Dexamethason 0,1 % zawiesina 5ml opakowanie 2,00 11 Oftensin 0,5% 5ml krople opakowanie 2,00 12 Diclofenacum natricum (1 mg/ml) krople do oczu 5 ml opakowanie 4,00 13 Alcaine 0,5% krople 15 ml opakowanie 6,00 14 Pilocarpinum 2 % 2 x 5ml krople opakowanie 1,00 15 Sulfacetamidum 10% HEC 2 x 5ml krople opakowanie 5,00 16 kromoglikan sodowy (2 x5ml)krople opht opakowanie 5,00 17 Tobramycin 3mg/dexamethason 1mg krople opht a 5ml opakowanie 5,00 18 Ciprofoxacin 0,3% krople opht a 5ml opakowanie 10,00
Interne Kennung: PAKIET 39
Los: LOT-0040
Titel: 40 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 40 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Tramadoli hydrochloridum 100 mg / 2ml x 5 amp a 2ml opakowanie 60,00 2 Tramadoli hydrochloridum 50 mg / 1ml x 5 amp a 1ml opakowanie 60,00 3 Metamizolum natricum 1g/ 2ml x 5 amp a 2ml opakowanie 200,00 4 Metamizolum natricum 2.5g/5ml x 5 amp a 5 ml opakowanie 150,00 5 Tramadoli hydrochloridum 100 mg ret x 30 tabl o zmodyfikowanym uwalnianiu opakowanie 20,00 6 Baclofen 0,01g x 50 tabl opakowanie 2,00 7 Baclofen 0,025g x 50 tabl opakowanie 2,00 8 Diclofenac 100 mg x 20 tabl o przedłuż uwaln opakowanie 30,00 9 Metamizolum natricum 500 mg x 20 tabl opakowanie 50,00 10 Lidocaini hydrochloridum 1% 2 ml x 10 amp opakowanie 50,00 11 Lidocaini hydrochloridum 1% 20 ml x 5 fiolek opakowanie 40,00 12 Lidocaini hydrochloridum 2% 2 ml x 10 amp opakowanie 100,00 13 Lidocaini hydrochloridum 2% 20 ml x 5 fiolek opakowanie 30,00 14 Naloxonum hydrochloricum 400mcg/ ml x 10 fiolek opakowanie 10,00 15 Norepinephrine bitarrtas 1 mg/ 1 ml x 10 amp opakowanie 10,00 16 Atropinum sulfuricum 0,5mg / 1 ml x 10 amp opakowanie 20,00 17 Atropinum sulfuricum 1 mg / 1 ml x 10 amp opakowanie 20,00 18 Betahistine dehydrochloridum 16 mg x 60 tabl opakowanie 30,00 19 Betahistine dehydrochloridum 8 mg x 30 tabl opakowanie 30,00 Betahistine dehydrochloridum 24 mg x 50 tabl opakowanie 15,00 20 Bupivacaini hydrochloridum 0,5% 10 ml x 10 amp opakowanie 10,00 21 Acidum acetylosalicylicum 500 mg x 20 tab. dojelit. opakowanie 5,00 22 Acidum acetylosalicylicum 75 mg x 60 tab powlekanych dojelitowe opakowanie 100,00 23 Acidum acetylosalicylicum 300 mg S x 20 tabl opakowanie 10,00 24 Tramadoli hydrochloridum 50 mg x 20 tabl opakowanie 50,00
Interne Kennung: PAKIET 40
Los: LOT-0041
Titel: 41 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 41 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Makrogol 4000 saszetka a 74 g x 48 saszetek opakowanie 50,00
Interne Kennung: PAKIET 41
Los: LOT-0042
Titel: 42 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 42 L.p. Przedmiot zamówienia Zamawiana ilość 1 Glukoza 20% inj 500 ml (butelka plastikowa) butelka 40,00 2 Glukoza 40% inj 500 ml butelka 10,00 3 Glukoza 5% inj 250 ml (worek plastikowy) worek 60,00 4 Glukoza 5% inj 500 ml (worek plastikowy) worek 60,00 5 Natrium Chloratum 0,9% inj 250 ml (worek plastikowy) worek 60,00 6 Modyfikowana płynna żelatyna 4% a 500ml butelka 30,00 7 Natrium Bicarbonicum 8,4% 20 ml x 10 fiolek opakowanie 60,00 8 Magnesii sulfas 20% a 10 ml x 10 amp opakowanie 100,00 9 Kalium chloramin 15% 20 ml x 10 fiolek szklanych opakowanie 400,00 10 Aqua pro injectione 10 ml x 100 amp opakowanie 100,00 11 Calcium Chloratum 10% x 10 amp a 10ml opakowanie 150,00 12 Natrium chloratum 0,9% 10 ml x 100 amp opakowanie 500,00 13 Natrium chloratum 10% x 100 amp a 10ml z wyraznym i widocznym oznaczeniem procentowości substancji znajdujacej się w ampułce opakowanie 20,00 14 Glucosum 20% / 10 ml x 10 amp. opakowanie 10,00 15 Ibuprofen 400mg/100ml x 1 butelka opakowanie 200,00 16 Furosemid 20mg/2ml x 50 amp opakowanie 300,00 17 Glucosum 40%/ 10 ml x 10 amp. opakowanie 10,00
Interne Kennung: PAKIET 42
Los: LOT-0043
Titel: 43 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 43 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Glukoza 5% inj 250ml, butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 1 200,00 2 Glukoza 5% inj 500ml, butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 2 500,00 3 Natrium chloratum 0,9% inj 100ml, butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 12 000,00 4 Natrium chloratum 0,9% inj 250ml, butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 9 200,00 5 Natrium chloratum 0,9% inj 500ml, butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 10 000,00 6 Izotoniczny płyn wieloelektrolitowy bez zawartości mleczanów z zawartością Ca 2,5mmol/l.Zawiera również octany i jabłczany.Objętość 500ml butelka/worek 7 000,00 7 Glukoza 5% inj 100 ml butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 300,00 8 Natrium chloratum 0,9% inj 500ml, worek worek 200,00 9 Glukoza 10% inj 500ml butelka plastikowa lub worek w układzie zamkniętym (zabezpieczona prze wtórrnym nadkażeniem) z dwoma portami butelka/worek 200,00 10 Natrium chloratum 0,9% a 1000ml butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczona prze wtórrnym nadkażeniem) z dwoma portami butelka 200,00 11 Glukoza 5% +Natrium chloratum 0,9% 1:1 a 500ml butelka plastikowa lub worek w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 200,00 12 Glukoza 5% +Natrium chloratum 0,9% 2:1 a 500ml butelka plastikowa lub worek w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka/worek 200,00
Interne Kennung: PAKIET 43
Los: LOT-0044
Titel: 44 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 44 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Paracetamol roztwór do infuzji 0,01 g/l ml (100 ml) x 1 butelka butelka 4 000,00
Interne Kennung: PAKIET 44