See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych KU.2301.89.2026
Beschreibung: Podstawa prawna zaproszenia do negocjacji oraz uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu zamówienia z wolnej ręki Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego będzie prowadzone w trybie ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 6) ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320). Zgodnie z zapisami art. 214 ust. 1 pkt. 6) ustawy Pzp, Zamawiający ma możliwość skorzystania z trybu udzielenia zamówienia publicznego z wolnej ręki w następującej okoliczności: w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego albo przetargu ograniczonego nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo wszystkie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu zostały odrzucone na podstawie art. 146 ust. 1 pkt 2 albo nie zostały złożone żadne oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podst. art. 226 ust. 1 pkt 2 lub ze względu na ich niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Uzasadnienie: Zamawiający Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach informuje, że unieważnił postępowanie w wyżej wymienionej części postępowania na „dostawę urządzeń i akcesoriów komputerowych w części 2nr postępowania: ADP.2301.43.2026” na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp. tzn. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. Przedmiot zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z podziałem na części tj.: Część 2 - Dostawa sprzętu komputerowego - unieważnione 2. Oznaczenia CPV 30200000-1 – Urządzenia komputerowe Pozostałe: 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 3. Termin dostawy zamówienia: maksymalnie do 30 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 456382-2026
Interne Kennung: KU.2301.89.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z podziałem na części tj.: Część 2 - Dostawa sprzętu komputerowego - unieważnione w postępowanu KU.2301.43.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy