505635-2026 - Ergebnis
Polen – Straßenarbeiten – Budowa obwodnicy Trląga w ciągu drogi wojewódzkiej nr 255
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa obwodnicy Trląga w ciągu drogi wojewódzkiej nr 255
Beschreibung1. W zakres niniejszego zadania wchodzą w szczególności następujące elementy robót: 1) układ drogowy, 2) sieć teletechniczna, 3) oświetlenie drogowe, 4) odwodnienie dróg, 5) przebudowa sieci teletechnicznej, 6) przebudowa sieci elektroenergetycznej, 7) przebudowa sieci sanitarnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232452 Entwässerungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungW zakres niniejszego zadania wchodzą w szczególności następujące elementy robót: 1) układ drogowy, 2) sieć teletechniczna, 3) oświetlenie drogowe, 4) odwodnienie dróg, 5) przebudowa sieci teletechnicznej, 6) przebudowa sieci elektroenergetycznej, 7) przebudowa sieci sanitarnych.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji.