See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem systemowym.
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem systemowym. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. dostarczenie, opracowanie projektu technicznego infrastruktury serwerowej, dostarczenie, zainstalowane, uruchomienie, skonfigurowanie i wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ),warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 206896-2025
Interne Kennung: PN-8/25/EP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Infrastruktura serwerowa wraz z oprogramowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), warunki realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48822000 Computerserver, 31213300 Kabelverteilschrank
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: Część 2