2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Software pro laboratoř krvetvorných buněk“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka licencí pro řádný a plnohodnotný chod laboratorního softwaru (dále jen „SW“) pro Laboratoř krvetvorných buněk, včetně implementace, propojení na spolupracující systémy, zaškolení, testovacího provozu s uvedením do ostrého provozu. Součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je mj. provozní podpora, rozvoj a customizace dodaného softwaru, a to na dobu neurčitou. Technické požadavky a specifikace jsou blíže uvedeny v příloze č. 1 ZD Technická specifikace předmětu plnění.
Interne Kennung: OŘN-71/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001