2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop, installatie en onderhoud van elektronische kasten op verpleegafdelingen en medisch technische diensten
Beschreibung: De overheidsopdracht betreft een raamovereenkomst mbt aankoop, configuratie, installatie en onderhoud van elektronische kasten of opstellingen voor efficiënte en veilige opslag en picking van medicatie en medische artikelen, dit op verpleegafdelingen en medisch-technische diensten, geïntegreerd met het ADT, EPD en Apotheeksoftware van het ziekenhuis. De verpleegafdelingen worden centraal (= vanuit de apotheek) beleverd. We streven om 80% van de voorgeschreven geneesmiddelen via de apotheek te distribueren, 20% wordt door de verpleegkundige uit de medicatiekasten/opstellingen gepickt. Voor de medisch-technische diensten wordt 100% van de voorgeschreven medicatie uit de elektronische medicatiekast/opstelling gehaald. Medicatieveiligheid is een belangrijk aandachtspunt in het JYZ. De kast moet de verpleegkundige maximaal ondersteunen in het correct uithalen van de medicatie. Ook moet de opstelling de traceerbaarheid van de uitgehaalde medicatie maximaal ondersteunen. De toegang tot de elektronische kast dient te worden geregeld door badgecontrole waarbij het mogelijk is om per gebruiker (of gebruikersgroep) bevoegdheden te definiëren. Daarnaast biedt het systeem de mogelijkheid om na toegang tot de volledige kast, geautoriseerde gebruikers(groepen) toegang te geven tot bepaalde locaties, eveneens door badgecontrole. Na een periode van inactiviteit voorziet het systeem in de mogelijkheid om de kast automatisch te vergrendelen om ongeoorloofde toegang tot de kast te voorkomen. Koppelingen met onze huidige pakketten zijn cruciaal om onze continuïteit en efficiënte werking te kunnen blijven garanderen. Op sommige afdelingen is er maar beperkte ruimte voorzien voor plaatsing van de kastopstellingen en is er geen mogelijkheid tot herlocatie van andere functies of vergroting van de lokalen. Er is een verplicht plaatsbezoek na de selectiefase. Echter indien potentiële inschrijvers bij selectie ook al wensen een plaatsbezoek uit te voeren kan dit optioneel aangevraagd worden. Dit plaatsbezoek kan het verplicht bezoek na ontvangst van het eigenlijke bestek (na selectie) echter niet vervangen. De looptijd van de raamovereenkomst betreft 10 jaar voor de uitrol van de vervanging van de huidige kastenopstellingen. Van onze huidige 32 kastopstellingen ( divers opgebouwd), zullen er tijdens de raamovereenkomst looptijd van 10 jaar minstens 20 kasten aangekocht worden, met een maximum van 40 kastopstellingen. De inschatting is om 18 opstellingen binnen de 5 jaar te vervangen.
Interne Kennung: PPP0SQ-197/6187/2025/008
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31213000 Verteileranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/008_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Vereiste opties (zie bestek))