50568-2025 - Ergebnis
Tschechien – Integriertes Netz – Rámcová smlouva na dodávky ICT komponenty 2022
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová smlouva na dodávky ICT komponenty 2022
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky ICT komponent, a to na základě rámcových dohod, respektive rámcových kupních smluv. Veřejná zakázka je rozdělena na 4 části, přičemž nabídku je dodavatel oprávněn podat na libovolnou jednu část, nebo samostatně na více, či každou z částí veřejné zakázky. Rámcová dohoda bude uzavřena v každé části s jedním dodavatelem. Veřejné zakázky na základě rámcové dohody budou zadávány bez obnovení soutěže. Místo plnění: sídlo Kraje Vysočina, včetně detašovaných pracovišť, a sídla příspěvkových organizací. Seznam adres je uveden na profilu zadavatele (odvozených profilech příspěvkových organizací) a na http://www.kr-vysocina.cz a https://extranet.kr-vysocina.cz/download/odbor_informatiky/vz/PO_03_2020.pdf. Zadavatel provádí zadávací řízení jako centrální zadavatel pro jím zřízené příspěvkové organizace, které budou na základě § 9 odst. 1 zákona pořizovat dodávky, tj. samostatně zadávat zakázky na základě uzavřené rámcové dohody pro své potřeby.
Vorherige Bekanntmachung10962-2022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413000 Integriertes Netz
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcová smlouva na dodávky ICT komponenty 2022, Část 1 WiFi komponenty
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je pořízení jednotného řešení bezdrátových sítí zaměřeného především na pokrytí vnitřních prostor a areálů příspěvkových organizací kraje. Je poptáváno ucelené řešení zahrnující přístupové body různých kategorií, řadiče přístupových bodů, řídící a monitorovací software. Jednotlivé prvky musí podporovat moderní přenosové standardy, metody šifrování a autentizace.
Interne KennungČást 1 WiFi komponenty
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung