See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK FSV - DNS dodávky standardní techniky ICT 2025-2028
Beschreibung: Zavedení dynamického nákupního systému (dále též „DNS“) na dodávky předmětů standardní techniky informačních a komunikačních technologií (dále „ICT“), a to zejména osobní počítače, tablety, notebooky, tiskárny, monitory, servery, switche, kancelářské stroje a zařízení (např. štítkovací stroje), skenery, příslušenství a další příbuzné lCT předměty. Součástí dodávek může být i montáž, instalace, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy zadavatele, pokud to bude povaha dodávky či potřeby zadavatele vyžadovat. Zadavatel tímto zadávacím řízením na zavedení DNS zavádí DNS ve smyslu § 138 a násl. ZZVZ, přičemž v rámci tohoto zadávacího řízení postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení.
Interne Kennung: Dodávky IT - DNS 2025-2028
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30232100 Drucker und Plotter, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 48820000 Server, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
Los: LOT-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 48820000 Server, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 30216110 Scanner für Computeranwendungen