See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA AKTUALIZACJI DO OPROGRAMOWANIA DLA ŻW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aktualizacji do oprogramowania dla ŻW.
Vorherige Bekanntmachung: 362108-2026
Interne Kennung: RZP/07/OZŻW/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Aktualizacja oprogramowania UFED
Beschreibung: Aktualizacja oprogramowania UFED.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Aktualizacja oprogramowania XRY, X-Ways
Beschreibung: Aktualizacja oprogramowania XRY, X-Ways.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Aktualizacja oprogramowania Forensic
Beschreibung: Aktualizacja oprogramowania Forensic.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Aktualizacja oprogramowania Amped
Beschreibung: Aktualizacja oprogramowania Amped.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Aktualizacja oprogramowania D-Ś
Beschreibung: Aktualizacja oprogramowania D-Ś.
Interne Kennung: Część 5