See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem urządzeń medycznych na potrzeby Pracowni Endoskopowej w Wielospecjalistycznym Szpitalu SP ZOZ w Nowej Soli.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i uruchomieniem urządzeń medycznych: gastroskopy, kolonoskopy, duodenoskopy, procesor wideo ze zintegrowanym źródłem światła, monitor medyczny, pompa płucząca, insuflator CO2 do endoskopii, myjnie endoskopowe automatyczne, program do archiwizacji badań endoskopowych na 2 stanowiska pracy wraz z integracją ze szpitalnym systemem informatycznym, szafa do przechowywania endoskopów utrzymujące gotowość aparatów do ich natychmiastowego użycia (na 8 aparatów) na potrzeby Pracowni Endoskopowej w Wielospecjalistycznym Szpitalu SP ZOZ w Nowej Soli.
Vorherige Bekanntmachung: 764068-2025
Interne Kennung: DZP-280-1-37/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem urządzeń medycznych na potrzeby Pracowni Endoskopowej w Wielospecjalistycznym Szpitalu SP ZOZ w Nowej Soli