See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udenrigsministeriets indkøb af bevæbnede livvagter til personbeskyttelse i Syrien
Beschreibung: Udenrigsministeriet har brug for at indkøbe bevæbnede livvagter til at levere personbeskyttelse i Syrien
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000