See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi wsparcia obejmujące wykonywanie prac pomocniczych w procesie produkcji oraz procesie remontowym na obiektach przemysłowych oraz urządzeniach i instalacjach produkcyjnych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 24 miesięcy od daty podpisania umowy
Beschreibung: Usługi wsparcia obejmujące wykonywanie prac pomocniczych w procesie produkcji oraz procesie remontowym na obiektach przemysłowych oraz urządzeniach i instalacjach produkcyjnych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 24 miesięcy od daty podpisania umowy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001