505776-2025 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer – Usługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice z podziałem na zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice z podziałem na zadania
BeschreibungUsługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice z podziałem na zadania: - Zadanie nr 1 – spycharki z operatorem. - Zadanie nr 2 – ładowarki z operatorem. - Zadanie nr 3 – koparka kołowa z operatorem (czerpakowa).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 1 - spycharki z operatorem
BeschreibungZadanie nr 1 – spycharki z operatorem.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 2 – ładowarki z operatorem
BeschreibungZadanie nr 2 – ładowarki z operatorem
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 3 – koparka kołowa z operatorem (czerpakowa)
BeschreibungZadanie nr 3 – koparka kołowa z operatorem (czerpakowa)
Interne KennungZadanie nr 3